Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Šarlis Aznavūras

13 rugpjūčio: 21:30 - 23:30 UTC+0

Šarlis Aznavūras

(Aznavour by Charles, 2019)

Bilietai

Trukmė: 83 min.

Šalis: Prancūzija

Režisierius: Marc di Domenico, Charles Aznavour

Žanras: Dokumentika

Cenzas: N13

Kalba: prancūzų

Subtitrai: Lietuvių

Pilnas aprašymas:

„Matėte mane scenoje, iš toli, iš arčiau… Matėte nuotraukose, iš kurių, tarytum, susideda mano gyvenimas. Matėte mane, bet nenumanote, kad ir aš jus mačiau“, – Šarlis Aznavūras.

Šarlis Aznavūras (tikr. Shahnouras Varinagas Aznavourianas) – legendinis armėnų kilmės prancūzų šansonjė, kompozitorius, aktorius, kurio dainos pasklido plačiai po visą pasaulį: per bene 80 metų trukusią karjerą, Prancūzijos Franku Sinatra vadintas dainininkas surengė koncertus 90-yje pasaulio šalių, nuo JAV iki Japonijos, pardavė daugiau nei 180 mln. įrašų. „Labiau dainuojančiu aktoriumi, nei vaidinančiu dainininku“ save laikęs kūrėjas sukūrė vaidmenis daugiau nei 70 kino juostų. 1998 m. CNN televizija jam skyrė „Amžiaus scenos artisto“ vardą.

2018 m., būdamas 94-ių, daininkas paliko šį pasaulį. Mažai kas žino, kad nuo 1948 m., kai iš Editos Piaf gavo dovanų savo pirmąją kamerą, Šarlis nebepaleido jos iš rankų. Kamera jį lydėjo visur – Aznavūras filmavo savo gyvenimą, o jo gyvenimas priminė filmą. Galbūt tokį, kokį sukūrė režisierius Marcas Di Domenico, kuriam paskutiniaisiais gyvenimo metais Aznavūras patikėjo iki tol nepaliestą savo video archyvą. „Šarlis Aznavūras“ – tai legendinio dainininko filmas-dienoraštis, iliustruotas žymiausiomis jo dainomis.

 

 

Informacija

Data:
13 rugpjūčio
Laikas:
21:30 - 23:30 UTC+0
Renginys žymos:

Vieta

Valdovų rūmų Didysis kiemas

Kinas po žvaigždėmis 2020. Visos teisės saugomos.