fbpx
← Naujienų sąrašas

„Kine po žvaigždėmis“ – tik geriausi iš geriausių 

Kasmet tūkstančius žiūrovų pritraukiantis kino po atviru dangumi festivalis „Kinas po žvaigždėmis“ šiemet įvyks liepos 26 – rugpjūčio 5 d. Jau 13-ąjį kartą vykstantis festivalis žiūrovus pasitinka atsinaujinęs – šių metų programoje jie neras tiesiog gerų filmų. Jie ras  geriausius. 

„Šiemet „Kinas po žvaigždėmis“ siekia sugrąžinti žiūrovams kino žiūrėjimo didžiuliame ekrane malonumą, aistrą filmams ir kino magijai. Tai gali padaryti tik patys geriausieji, todėl programoje – 10 ikoniškų, laiko patikrintų filmų, kuriuos būtina pamatyti bent kartą gyvenime,“ – sako „Kino po žvaigždėmis“ vadovė Andrė Balžekienė.

Festivalio programą, kuri bus paskelbta liepos 11 d., puošia ikoniški, kultiniai, nepavaldūs laikui filmai. Tai 10 pavadinimų, įrašiusių savo vardą į kino istoriją. Tai filmai, atlaikę žiūrovų ir kritikų vertinimus, filmai, tapę klasika. Šio sąrašo juostos topų viršūnėse karaliauja jau daug metų. „Nesvarbu, ką jums sako žmonės – žodžiai ir idėjos gali pakeisti pasaulį“, „Niekas nėra tobulas“  – tai tik kelios užuominos iš „Kino po žvaigždėmis“ ikoniškų filmų sąrašo.

Kino po atviru dangumi festivalis „Kinas po žvaigždėmis“ tradiciškai vyks Valdovų rūmų kieme. Programos paskelbimo dieną (07.11) žiūrovai bilietus galės įsigyti mažiausia kaina. Daugiau informacijos: www.kinaspozvaigzdemis.lt

Festivalį dalinai finansuoja Lietuvos kino centras.