fbpx
← Naujienų sąrašas

„Pagaliau pamatyk vėl“ žaidimo taisyklės 

Festivalio komanda kviečia visus žiūrėti ikoniškus filmus, rinkti įspūdžius ir nepraleisti progos laimėti pagrindinį žaidimo prizą – stilingą Nespresso Pixie kavos aparatą. 

  • Žaidimo kortelę gaunate įsigijęs bilietą į festivalį „Kinas po žvaigždėmis“, informaciniame stende, esančiame Valdovų rūmų kieme.  
  • Prieš kiekvieną festivalio seansą, pateikę savo kortelę, gaunate specialų seanso lipduką. Lipduką galite atsiimti informaciniame stende, esančiame Valdovų rūmų kieme. 
  • Surinkus norimą lipdukų skaičių (skaičiuojami tik skirtingų filmų lipdukai), savo kortelę galima išsikeisti į festivalio partnerių prizus. Atsiėmus prizą kortelė keliauja į loterijos dėžę ir dalyvauja loterijoje pagrindiniam prizui laimėti.   
  • Loterijoje dėl pagrindinio prizo dalyvauja visos, ne mažiau kaip vieną lipduką turinčios kortelės, įmestos į loterijos dėžę. Galioja tik tos kortelės, kuriose nurodyti kontaktai, su kuriais būtų galima susisiekti laimėjimo atveju.  
  • Prieš paskutinį festivalio seansą iš loterijos dėžės burtų keliu traukiama laimingoji kortelė, kurios savininkas laimi pagrindinį šio žaidimo prizą – Nespresso Pixie kavos aparatą ir kavos rinkinį. Laimėtojo vardas ir pavardė, nurodyti kortelėje, bus skelbiami festivalio „Kinas po žvaigždėmis“ Facebook puslapyje.  

Žaidimo prizai: 

Atėję į vieną festivalio filmą gaunate vieną žaidimo lipduką ir ikonišką vakarą kine*😊 Jei nuspręsite savo kortelę į loterijos dėžę įmesti jau dabar – turėsite galimybę laimėti pagrindinį žaidimo prizą, tačiau praleisite progą gauti  kitus partnerių prizus, kuriuos laimėtumėte pamatę daugiau festivalio filmų. 

Pamatę tris filmus – gaunate tris skirtingus lipdukus ir galite savo žaidimo kortelę info centre išsikeisti į vieno mėnesio  namų kino platformos  „ŽMONĖS Cinema“ prenumeratą. Į prizą iškeista kortelė keliauja į loterijos dėžę, o jūs turite šansą laimėti pagrindinį festivalio prizą.  

Pamatę penkis festivalio filmus gausite 5 skirtingus lipdukus. Kortelę su 5 skirtingais lipdukais info centre galite išsikeisti į trijų mėnesių  namų kino platformos  „ŽMONĖS Cinema“ prenumeratą. Į prizą iškeista kortelė keliauja į loterijos dėžę, o jūs turite šansą laimėti pagrindinį festivalio prizą.  

*seanse į kurį jau atėjote.