Seansai kraunami

« All Seansai

  • Šis renginys jau įvyko.

„Bohemijos rapsodija“ (Bohemian Rhapsody, 2018)

2019-08-08: 21:30 - 23:30

„Bohemijos rapsodija“ (Bohemian Rhapsody, 2018)

Jis – legenda, o jo muzika – nemirtinga. Jis – Freddie Mercury. „Bohemijos Rapsodija“ – legendinės roko grupės „Queen“, jų muzikos bei Freddie Mercury, nugalėjusio stereotipus ir tapusio vienu populiariausių muzikantų visoje planetoje, šventė!

 

Bilietai

 

Trukmė: 134 min.

Šalis: JAV, Didžioji Britanija

Režisierius: Bryan Singer

Žanras: Drama, biografinis, muzikinis

Vaidina: Rami Malek, Joseph Mazzello, Gwilym Lee, Ben Hardy, Mike Myers, Lucy Boynton, Aidan Gillen, Tom Hollander, Allen Leech, Lora Moss, Michelle Duncan, Aaron McCusker, Max Bennett, Ace Bhatti, Jessie Vinning.

Cenzas: N13

Subtitrai: Lietuvių

Kalba: Anglų

 

Pilnas aprašymas:

„Bohemijos Rapsodija“ – legendinės britų roko grupės „Queen“, jų muzikos ir išskirtinio vokalisto Fredžio Merkurio, ne tik nugalėjusio stereotipus, bet ir tapusio vienu populiariausių muzikantų visoje planetoje, šventė! Fenomenalus ir meteorinis grupės išsiveržimas… Jų ikoniškos dainos ir revoliucinis skambesys! Grupę skaldantys užkulisiai ir Fredžio nekontroliuojamas gyvenimo būdas… Ir vieną įsimintiniausių pasirodymų „Live Aid“ koncerte, kurio metu visi 72 tūkstančiai stadione susirinkę žiūrovai kartu su grupe plojo, lingavo ir šokinėjo – tai iki šiol laikomu geriausiu visų laikų gyvojo roko pasirodymu istorijoje. Režisieriaus Bryan Singer biografinėje dramoje Fredžio Merkurio vaidmuo buvo patikėtas televizijos serialo „Ponas robotas“ žvaigždei, JAV aktoriui Rami Malek.

Informacija

Date:
2019-08-08
Laikas:
21:30 - 23:30

2020. Visos teisės saugomos.