Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Palm Springsas

25 rugpjūčio: 21:00 - 23:30 UTC+0

Palm Springsas

(Palm springs, 2020)

Bilietai

Trukmė: 90 min.

Šalis: JAV, Hong Kongas

Režisierius: Max Barbakow

Žanras: Komedija, Drama

Cenzas: N13

Kalba: Anglų

Subtitrai: Lietuvių

 

Pilnas aprašymas:

Ką darytumėte, jeigu kas rytą išgyventumėte tą pačią dieną? Nailsas ir Sara netikėtai susipažįsta vestuvėse Palm Springse. Atrodo, viskas vyksta pagal scenarijų, tačiau porelė galiausiai supranta, kad yra amžinai įkalinta toje pačioje dienoje. Situacija komplikuojasi, kai jie negali pabėgti ne tik iš Palm Springso ar savęs, bet ir nuo vienas kito. Modernioje „Švilpiko dienos“ versijoje pagrindinius vaidmenis sukūrė iš „Saturday Night Live“ ir „Brooklyn 99“ puikiai pažįstamas Andy Samberg bei „How I met your mother“ seriale suvaidinusi Cristin Milioti. Vasariškas ir nostalgiškas „Palm Springsas“ tituluojamas romantiškiausiu metų filmu.

Ar esate žiūrėję filmą gulėdami ant pledo, po žvaigždėtu vasaros dangumi? „Kinas po žvaigždėmis“ siūlo išskirtinę galimybę – kino pikniką Valdovų rūmų Didžiajame kieme su vasariškiausiu filmu „Palm Springs“. Geriausią šių metų romantinę komediją Kine po žvaigždėmis žiūrėkime kitaip! Žiūrovai kviečiami atsinešti pledus, pagalvėles, mėgstamus užkandžius ir nealkoholinius gėrimus.

Piknikas įvyks tik tuo atveju, jei oro prognozės bus palankios. Nestipraus lietaus, ar stipriai atvėsusio oro atveju vyks įprastas kino seansas.
Įsigiję VIP bilietus turės galimybę įsitaisyti ant šezlongų.

Informacija

Data:
25 rugpjūčio
Laikas:
21:00 - 23:30 UTC+0

Vieta

Valdovų rūmų Didysis kiemas

Kinas po žvaigždėmis 2020. Visos teisės saugomos.