Seansai kraunami

« All Seansai

  • Šis renginys jau įvyko.

„Purpurinis rūkas“ (The Purple Mist, 2019)

2019-09-02: 21:00 - 23:00

„Purpurinis rūkas“ (The Purple Mist, 2019)

F. Rozinerio apsakymo motyvais sukurtas filmas pasakoja Lietuvos žydo Jozefo, partizanų vado Vlado ir jų abiejų mylimosios Janės istoriją. Po karo Jozefas grįžta į gimtąsias vietas, vildamasis ką nors sužinoti apie savo tėvus, bet patenka tarp dviejų ugnių – sovietinės milicijos ir Lietuvos partizanų.

 

Bilietai

 

Trukmė: 105 min.

Šalis: Lietuva

Režisierius: Raimundas Banionis

Žanras: Drama

Vaidina: Arkadijus Vinokuras , Arūnas Storpirštis, Vidas Petkevičius, Tadas Gudaitis, Giedrė Mockeliūnaitė, Severinas Norgaila

Cenzas: N13

Subtitrai: Nėra

Kalba: Lietuvių

 

Pilnas aprašymas:

Iš tremties Rusijoje Jozefas grįžta į Lietuvą. Vaikinas patenka tarp dviejų „ugnių“. Sovietų valdžia priverčia vaikiną tapti jų agentu, o miškuose besislapstantys partizanai – savuoju. Buvusiuose Jozefo namuose gyvena Janė, kurią vaikinas pamilsta. Tik šis jausmas vienpusis – mergina myli partizanų vadą Vladą, kuris, pasak gandų, kaltas dėl Jozefo tėvų mirties. Praėjus daugybei metų, Izraelyje gyvenantis Jozefas gauna kvietimą į Lietuvos teismą liudyti Vlado byloje. Vyrui iškyla dilema: pasakyti tiesą ir taip pasmerkti savo mylimosios teisėtą sutuoktinį ar pameluoti ir išgelbėti tikrąjį vaiko tėvą.

Informacija

Date:
2019-09-02
Laikas:
21:00 - 23:00

2020. Visos teisės saugomos.